Series
Ratings
153
AsuraRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0- WifeRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 1.5
Dear SisterRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 1.5