Series
Ratings
297
Café MinamdangRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Still ShiningRated ★ 2.0
Human From TodayRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5- 이상한 동물원Rated ★ 5.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- No Next LifeRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 3.0