Series
Ratings
799
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.0
In the Clear Moonlit DuskRated ★ 3.0
Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
Hana-KimiRated ★ 2.5
Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Warau SalesmanRated ★ 2.5
VivantRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5