Series
Ratings
860- Bansan Blues SpecialRated ★ 4.0
RebootRated ★ 2.5
Ramune MonkeyRated ★ 2.5
Tsui no HitoRated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
Tabi to Boku to NekoRated ★ 2.5
Oretachi Bad BarbersRated ★ 2.0
Sounds of WinterRated ★ 4.5
Future SonRated ★ 4.0
Kurosaki-san's Single-minded Love is UnstoppableRated ★ 2.0
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 1.0
Yandoku!Rated ★ 3.5
Dream StageRated ★ 1.0
Kateikyoushi no Kishi Naito Desu.Rated ★ 3.5
The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 2.0
Detective, Your Backpack is OpenRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
ErikaRated ★ 2.0
Love Unseen Beneath the Clear Night SkyRated ★ 2.0
Love MeRated ★ 3.0