Series
Ratings
106
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5- Candy CandyRated ★ 4.0
- 마루코는 아홉살Rated ★ 3.5
- Max and RubyRated ★ 3.0
- Hello Jadoo SP: Jadoo's DiaryRated ★ 2.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.5- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
- 와라! 편의점Rated ★ 2.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 4Rated ★ 4.0