Series
Ratings
52
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0