Series
Ratings
181
AdolescenceRated ★ 4.0- 퇴마록Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
We Bare BearsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5