Movies
Ratings
15
Secret SunshineRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0