Series
Ratings
24
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0