Movies
Ratings
137
ImpostorRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0