Movies
Ratings
128
ParasiteRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5