Series
Ratings
19
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Kichijoji Dake ga Sumitai Machi desu ka?Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0