Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
IronheartRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Major Season 1Rated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0