Series
Ratings
16
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0