Series
Ratings
90- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5