Movies
Ratings
777
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
HeroRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0