Movies
Ratings
52
1917Rated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5