Movies
Ratings
20
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ItRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5