Series
Ratings
139
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0