Series
Ratings
92- SkinsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Freaks and GeeksRated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5