Series
Ratings
71
The BoysRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Show Me The Money 2Rated ★ 4.0
SHOW ME THE MONEYRated ★ 3.0- Show Me The Money 5Rated ★ 4.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5