Movies
Ratings
164
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5