Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5