Titles you rated
RipleyRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.0