Series
Ratings
59
Shinhannin FlagRated ★ 2.5
86Rated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
GivenRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
WomanRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.5