Series
Ratings
39
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- The LandRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0