Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5