Titles you rated
MidwayRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 1.5
Midnight SunRated ★ 1.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 3.0
The Wolf's CallRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5