Series
Ratings
64
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5