Movies
Ratings
412
A Hard DayRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0