Series
Ratings
119
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Marco PoloRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5