Movies
Ratings
33
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5