Titles you rated
IRISRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 4.5