Series
Ratings
26
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5