Movies
Ratings
730
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
BenjiRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5