Series
Ratings
247
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0- すいかRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0