Titles you rated
Where Stars LandRated ★ 2.5
PlayerRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0