Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0