Movies
Ratings
246
Fight ClubRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5