Series
Ratings
37
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0