Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0