Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0