Series
Ratings
137
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0- Mystery FreshmanRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0