Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Aoi: Tokugawa Three GenerationsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Love and GloryRated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
- The Quiz ShowRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0