Series
Ratings
153
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0