Movies
Ratings
1036
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Last SceneRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5