Series
Ratings
227
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
ShiguruiRated ★ 4.5
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0