Movies
Ratings
17
CloserRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0