Series
Ratings
66- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
- Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
American PrimevalRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5