Movies
Ratings
1052
The PriestsRated ★ 2.5
RoomRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
MinariRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5